KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15967085
nr 1596 7085
Ã…ke Holm
(1900-1980), Sverige
Träsnitt, 4 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 23x17-33x40 cm
Åke Holm, född 1900, död 1980, svensk keramiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:08:00
150 kr